HAKKIMIZDA

1998 yılından bu yana sizlerle…

sıra sistem Bileşim Elektronik 1998 yılında Endüstriyel Otomasyon ve Kontrol Sistemleri konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Ülkenin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına başlamış ve faaliyet alanında önemli bir açığın kapanmasına öncülük etmiştir. Hemen hemen her sektör ile ilgili çalışmalarda bulunmuş ve birçok makine imalatçısının sistemlerini oluşturan özel elektronik ünitelerin tasarımını ve imalatını yapmış ve halen bu konularda çalışmalarını sürdürmektedir.

sıra sistem Bileşim, özellikle 2000 yılından sonra üretim portföyünü Sıramatik ve Çağrı Otomasyon Sistemleri üzerinde yoğunlaştırmış ve ülkenin dört bir yanındaki hastane, belediye ve diğer çeşitli kurumlara yüzlerce sistem kurmuştur. Bileşim Elektronik; 2014 yılı ile beraber Orion AŞ adı altında faaliyetlerini sürdürmekte, farklı bölgelerde bulunan satış ve teknik partnerleri ile ürünlerini tüm ülkede yaygınlaştırmaya devam etmektedir.

Orion AŞ, ‘Q-network’ markası ile pazara sunmuş olduğu tüm ürünlerin tasarım, yazılım, geliştirme ve modellemelerini kendi bünyesinde yapmakta olup, tüm üretimini kendi tesislerinde sürdürmektedir. Montaj ve servis hizmetlerini çeşitli bölgelerdeki partnerleri ile dayanışma içerisinde gerçekleştirmektedir.

sıra sistem sıra sistem sıra sistem